Dobry występ młodzików w MMM w biegach przełajowych Drukuj Email
Wpisany przez administrator
niedziela, 23 marca 2014 17:36

Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej klubów

podczas MMM w biegach przełajowych

Podczas rozegranych w Końskich Mistrzostw Makroregionu Młodzików w biegach przełajowych w klasyfikacji generalnej klubów zajęliśmy drugie miejsce - najlepsze w historii naszych występów na tej rangi zawodach. Najlepiej spośród 12-stki naszych zawodników spisał się Jakub Jędras zajmując na dystansie 2000 m 5 lokatę. Patryk Pawlak był 6 na 3000 m a Patrycja Kaczorowska i Weronika Piecho zajęły odpowiednio 7 i 8 miejsce. W pierwszej 10-tce znalazła się jeszcze Wiktoria Piecho ( 10 m ) oraz Oskar Szymczakowski ( 8 m ) Do medali brakowało jednak sporo i przed naszymi młodzikami jeszcze dużo pracy przed sezonem letnim.

Startujący w kategorii dzieci Kacper Gos bez trudu poradził sobie z rywalami na dystansie 1000 m i z dużą przewagą zajął pierwsze miejsce.

Poprawiony: niedziela, 23 marca 2014 17:54